31

Odp: Błąd

Nie działa.

32

Odp: Błąd

Moduł SQLite nie działa?
To byłoby dość nieprawdopodobne...

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

33

Odp: Błąd

Mam na myśli, że Estats (u mnie) nie działa na MySql i SQLite.

Ostatnio edytowany przez aa (31.05.2008 11:54:00)

34

Odp: Błąd

Ten sam komunikat w przypadku SQLite?
Może przyczyna leży gdzieś poza bazami danych w takim razie, bo bardzo trudno sprawić żeby ten moduł nie funkcjonował gdziekolwiek prawidłowo...
Znikam teraz do wieczora przynajmniej, więc zbyt szybko nie będę mógł odpowiedzieć...

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

35

Odp: Błąd

No to poczekam.

36

Odp: Błąd

No ja tez poczekam bo u mnie rowniez nie dziala... :-(  A wszystkie wersje wczesniej dzialaly tak dobrze :-)

37

Odp: Błąd

Zanim zacznę kombinować, to poproszę o numery wersji PHP i MySQL, może się przydadzą w rozwiązaniu problemu.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

38

Odp: Błąd

PHP: 4.4.7
MySql: 4.0.26

39

Odp: Błąd

Dość zabytkowe wersje, szczególnie MySQL, tyle, że nie powinno być problemów nawet przy 3.23.
Jutro można by przeprowadzić jakieś dodatkowe testy, tylko, że na chwilę obecną nie mam jeszcze zbytnio pomysłu co można by sprawdzić.
Dość intrygujące jest to, że nawet oddzielny skrypt nie może pobrać danych z bazy.
Możesz jeszcze dodatkowo sprawdzić, czy dane w pliku conf/config.php pokrywają się z tymi, które podane zostały przy instalacji, z naciskiem na prefiks nazw tabel (gdyż połączenie zostało nawiązane poprawnie najprawdopodobniej).

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

40

Odp: Błąd

Zmieniłem wersje. Teraz mam:
PHP: 5.2.5
MySql: 5.0.45
Perl: 5.10.0

Ostatnio edytowany przez aa (01.06.2008 09:17:12)

41

Odp: Błąd

Pozostaje chyba sprawdzić dokładniej samo zapytanie...
Po linii:

         $Result = $this->query ('SELECT * FROM `'.$this->Prefix.'configuration` WHERE `mode` = '.(int) $Mode);

Dodaj:

echo 'SELECT * FROM `'.$this->Prefix.'configuration` WHERE `mode` = '.((int) $Mode).'<br />';
var_dump ($Result);

W pierwszej linii wyświetli się zapytanie, spróbuj je wykonać w phpMyAdmin i sprawdź czy coś zwraca.
Jeśli nie, to je pokaż.
To co wyświetli się w kolejnej linii skopiuj

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

42

Odp: Błąd

Który plik? lib/db/mysql/common.php? Tam tego nie ma. Podobne:

$Result = $this->query ('SELECT * FROM `'.$this->Prefix.'configuration`');

bez warunku WH

43

Odp: Błąd

Tak, to. W oryginale jest jak podałem, to widocznie zostało po ostatnich testach.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

44

Odp: Błąd

Na samej górze:

0
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\www\estats\lib\db\MySQL\common.php:25) in C:\www\estats\index.php on line 578

W środku:

Could not connect to database!
C:\www\estats\lib\db\MySQL\common.php: 11

45

Odp: Błąd

Dane są poprawne.