31

Odp: estats 4.0.45

Nie, w README wyjaśnione jest jakiego kodu należy użyć, aby osiągnąć określony efekt.
Ty osiągnąłeś podwójne zliczanie tej samej strony.
Rozróżniaj wielkość liter i czytaj z kontekstu, chodziło mi o kod HTML + JS, tam jest ta zmienna tongue.
Metoda JavaScript (czyli sam kod HTML + JS i e_count ustawione na 1) potrafi wyciągnąć adres i tytuł bezpośrednio ze strony (PHP mógłby wyciągnąć tytuł, ale to byłaby kombinacja i strata mocy obliczeniowej).
Więc tak, aby zliczać za pomocą PHP, czyli z możliwością zdefiniowania tytułu strony ustaw e_count na 0, a e_COUNT pozostaw bez zmian.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

32

Odp: estats 4.0.45

W końcu udało się wykonać testy na tej zabytkowej wersji bazy MySQL (podziękowania dla Fanatyka).
I w tym problem, że wszystko działa...
Prawdopodobnie WP znowu coś popsuło, tym razem w MySQL.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

33

Odp: estats 4.0.45

Ale jeśli chodzi o co, bo już się zgubiłem smile))

Jak mówiłem znak "\" zaczął działać, musiałem tylko zresetować statystki bo jakoś samemu nie udawało mu się uaktualnić wpisów.
Zapomniałem również powiedzieć, że po zainstalowaniu wersji 47 pokazują się już Statystyki szczegółowe... nie zabijają mi bazy ;p
Z tym naliczaniem też juz jest ok... zrobiłem to, co powiedziałeś, choć z instrukcji w pliku README wcale tak nie wynika... raczej może chciałbyś żeby to wynikało smile)

34

Odp: estats 4.0.45

Brak aktualizacji był normalny po użyciu obu metod jednocześnie.
Lepiej by było użyć phpMyAdmin i tam usunąć niewłaściwe wpisy, względnie edytować pozostałe smile.

COUNT - 0 - zbieraj tylko dane techniczne, 1 - zbieraj wszystkie dane (gdy nie można użyć kodu PHP).

Czy ja wiem, wyraźnie jest napisane, że ustawiamy wartość 1, gdy nie możemy użyć kodu PHP tongue.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.