1

Temat: zliczanie unikalnych odwiedzin

Jest to chyba najważniejszy parametr, którego nie udało mi się zauważyć.

2

Odp: zliczanie unikalnych odwiedzin

Przydałoby się jeszcze coś takiego, że oprócz ogólnej listy słów kluczowych
mogłaby być zakładka wyszukiwarki, a w nich dokładna rozpiska co i kiedy było wpisane w wyszukiwarkę i zaliczone jako link zewnętrzny

- roboty sieciowe (ilosc żadań i ostatni czas odwiedzenia)

najlepiej jak bym otrzymał adres gg - jestem specjalistą od funkcjonalności i współpracuję również z Rafałem Płatkiem no i w pracy z CL, więc Emdek - czekam

3

Odp: zliczanie unikalnych odwiedzin

Chodzi oczywiście o sumę wszystkich odwiedzin? Statystyki ogólne - Odwiedziny.
Co do kolejnej propozycji, można powiedzieć, że jest to połowicznie zrealizowane, można bowiem (w przypadku wybrania modułu innego niż TXT) wyświetlić dane dla każdego miesiąca smile.
Zastanowię się nad tymi opcjami przy okazji prac (już zresztą rozpoczętych) nad serią 4.1.x, ale niczego nie obiecuję wink.
Jeśli chodzi o kontakt, email został właśnie wysłany smile.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

4

Odp: zliczanie unikalnych odwiedzin

Mi brakuje statystyki "Średnio dziennie wizyt" i "Ogólnie wizyt" dla każdego miesiąca osobno, tak jak w webanalizerze

5

Odp: zliczanie unikalnych odwiedzin

Do "głównej linii" raczej by było to ciężko wkomponować, ale jako jakaś modyfikacja lub część jakiegoś alternatywnego interfejsu razem z jakimiś innymi bardziej "nietypowymi", zaawansowanymi dodatkami miałaby rację bytu, szkoda tylko, że moce przerobowe są teraz niewielkie i prawie całkowicie zaangażowane w możliwie szybkie wydanie wersji 4.6...

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.