1

Temat: Start forum

W dniu dzisiejszym oddaję do Waszego użytku forum projektu.
Mam nadzieje, że okaże się przydatne dla Was, użytkowników skryptu smile.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

2

Odp: Start forum

Pomysł bardzo mi się podoba smile
Jednak proponowałbym dwie rzeczy:
1 - Jeśli PunBB umożliwia aktywowanie takiej opcji, warto, by na forum mogli napisać także nie zarejestrowani użytkownicy.
Oczywiście nie mówię tutaj o moich osobistych preferencjach! Ale o fakcie, że taki sposób funkcjonowania pomoże -bądź, co bądź młodemu- forum eStats szybciej napełnić się dyskusjami, z których wiele na pewno coś przydatnego zrodzi smile
2 - Zmiana z pozoru kosmetyczna... Ale fajnie by było Emdek, gdybyś pogrzebał w plikach PunBB i zmienił słowo 'Serwis' na 'Strona'.
Chodzi konkretnie o słowo podlinkowane jako 'Strona WWW użytkownika'.
Czemu to miałoby służyć? Otóż Google (jak i inne wyszukiwarki) napotykając (przykładowo!) link do mojego bloga pod słowem 'serwis' poprawi pozycję mojego bloga w wynikach wyszukiwania -wyszukiwania z użyciem słowa 'serwis'.
Tymczasem mało kto tak naprawdę używa tego słowa wyszukując. A jeśli, to najczęściej w sytuacjach typu 'serwis auto moto' wink
A 'Strona' już się od czasu do czasu pojawia, często w przydatny sposób.
Tak więc z pozoru jest to zmiana kosmetyczna, ale im więcej użytkowników na forum, tym bardziej podmiana tego jednego słówka

3

Odp: Start forum

Jeśli chodzi o rejestrację, pomyślę jeszcze nad tym, ale nic nie obiecuję wink.
Drugi problem, jak będę miał czas, bo tak ogólnie to mam zamiar wprowadzić do kodu więcej zmian big_smile.
To forum leżało ponad miesiąc na localhoście, nieruszane big_smile.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.