1

Temat: Świat się zmienia, a my razem z nim...

Jeszcze dwa lata temu chyba by mi nie przyszło do głowy żeby to zrobić, to co zrobiłem dzisiaj, otworzyć własnego bloga ;-).
Kojarzyły mi się one zawsze głównie z wpisami bardzo niskiej jakości, przede wszystkim autorstwa "pokemonów". W sumie dalej mi się to słowo (blog) z nimi kojarzy ;-).
No cóż, postaram się aby ten miał jako taką jakość i przede wszystkim aby wpisy miały jakąś wartość dla odwiedzających stronę, czyli będzie głównie o... moich skryptach ;-). Wybrałem tą formę, gdyż jest najwygodniejsza i daje dość duże możliwości :-].
Wracając do sprawy jakości, niczego nie mogę obiecać, nie gwarantuję też, że nie będą się tu pojawiać kolejne wpisu tego typu, nudne i nic nie wnoszące, zwykle żalenie się (no cóż, jestem Polakiem, a Polacy tacy już są :-P). Mogą się nawet pojawić jakieś wpisy o polityce :-D (to co wyrabiają nasi kochani politycy czasem aż się prosi o, zwykle negatywny, komentarz).
Na chwilę obecną "system blogowy" jest bardziej niż ubogi, głównie ze względu na to, że ma dla mnie dość niski priorytet (w końcu chyba bardziej Was obchodzi to żebym pisał jakieś przydatne skrypty ;-)), więc ostatecznie wybrałem tą formę, opartą o forum :-D. W bliżej nieokreślonej przyszłości dodam być może system tagów i może jeszcze jakieś "bajery".
Żeby się nie okazało, że ten wpis jest zupełnie bezwartościowy, to napiszę, że wznowiłem prace nad eFileBrowser 2.0 (po prawie dwóch latach przerwy) i już niedługo pojawią się (na 99% wyłącznie na tym blogu) jakieś wersje testowe. Ponadto na 15 lipca (aktualizacja: termin wydania opóźni się o kilka dni) szykuję najprawdopodobniej ostatnią wersję poprawkową dla eStats z serii 4.5, a już niedługo pojawi się jakieś wydanie testowe eStats 4.6 (które powinno nosić numer 6.0, bo 4.5 powinno mieć w sumie 5.0, ale, że ten numerek jest zarezerwowany od dłuższego czasu dla wersji dla PHP 5, no to nie ma ;-)). O tym co czeka Was w tych wersjach napiszę prawdopodobnie tutaj w najbliższym czasie, o ile go będę miał no i przede wszystkim chęci, bo jeśli one się znajdą, to czas to już mniejszy problem :-D.
Ale się rozpisałem...
Dziękuję za uwagę :-).

Ostatnio edytowany przez Emdek (15.07.2007 20:20:26)

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.