1

Temat: problemy z wersją 4.5.10

witam,
mam następujące problemy:
3 witryny zbudowane na joomli, na jednym serwerze:

- strona 1 www.swiattuszy.pl - nie wyświetla mi obrazka (antypixela) tylko zawartość alt, statystyki działają, zliczanie jest ok, to jedyna witryna korzystająca z SEF (search engine friendly) - linki przyjazne wyszukiwarkom

- strona 2 www.ekoland.net.pl - nie wyświetla antypixela tylko zawartość alt, statystyki podstawowe działają, nie zlicza danych technicznych: rozdzielczość,java,javascript,wersja flasha - ta strona nie ma SEF, tylko włączone SEO

- strona 3 - bez SEF, z SEO, wyświetla antypixel, zlicza wszystkie statystyki

na wszystkich stronach uruchomiona ta sama wersja skryptów, czym są spowodowane rozbieżności??

pozdrawiam
Mariusz

===EDIT===

zapomniałem jeszcze napisać, że na wszystkich stronach przy zapisie konfiguracji (tam gdzie wybiera się antypixel), wartość czasu po którym wizyta jest naliczana ponownie zmienia się z domyślnej 86400 na 311040000.

2

Odp: problemy z wersją 4.5.10

Na obu stronach jest podana niewłaściwa ścieżka dostępu, przeczytaj ponownie (i dokładnie - rzuć okiem na przykładową ścieżkę) stosowany fragment README ;-).
Drugi problem potwierdzam.
W pliku admin/configuration.php należy usunąć linię (około 11.):

      $_POST['Time'] *= 3600;

Jeśli znajdzie się jeszcze kilka drobiazgów, to wydana zostanie wersja poprawkow

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

3

Odp: problemy z wersją 4.5.10

biję się w piersi, moje niedopatrzenie, robiąc to samo na kilku stronach byłem przekonany, że robię identycznie. Niestety się pomyliłem smile Dzięki serdeczne za podpowiedź.

4

Odp: problemy z wersją 4.5.10

jednak nie do końca super - stronka numer 2 w dalszym ciągu nie zlicza informacji o rozdzielczości,java,javascript i flash sad

5

Odp: problemy z wersją 4.5.10

Mówisz o tej stronie?
http://www.ekoland.net.pl/
Z tego co widzę, to działa.
Dodam tylko, że to jest tylko JS, więc dane mogą nie zostać zebrane z najróżniejszych przyczyn (nawet jeśli JS był aktywny).

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

6

Odp: problemy z wersją 4.5.10

dzięki, już wszystko śmiga