Temat: OvH i 3 błedy

Tak jak w temacie

Critical error!
Tryb bezpieczny PHP został aktywowany na serwerze!
Może to powodować problemy w przypadku automatycznego tworzenia plików i katalogów.
Rozwiązaniem jest zmiana ich właściciela lub ich ręczne utworzenie.
Nie można kontynuować!

Debug (3 errors):

/home/b/e/s/bestmedia/www/estats/index.php: 109 parse_ini_file(themes/Silver/theme.ini) [function.parse-ini-file]: failed to open stream: No such file or directory
/home/b/e/s/bestmedia/www/estats/index.php: 320 file_get_contents() [function.file-get-contents]: Unable to access themes/Silver/theme.tpl
/home/b/e/s/bestmedia/www/estats/index.php: 320 file_get_contents(themes/Silver/theme.tpl) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory

Zmienilem ciągi
$_SERVER['PATH_INFO'] na $_SERVER['ORIG_PATH_INFO'] w index.php ale nadal nie dziala aha i utworzylem czysty plik config.php bo instalator nie może go utwor

Ostatnio edytowany przez jump0ncash (29.10.2007 17:50:30)

2

Odp: OvH i 3 błedy

Dobrze, że ten idiotyzm jakim jest tryb bezpieczny usuną w PHP 6, ale na OVH nadal chyba wierzą, że więcej dobrego daje niż złego wkurzając i robiąc zbędne problemy użytkownikom (dziwne, że najwięcej problemów jest zawsze na tym hostingu)...
Sprawdź czy masz katalog themes/Silver/ i czy zawiera pliki theme.ini oraz theme.tpl, a jeśli istnieją, to czy mają prawa do odczytu.
Co do PATH INFO, to można użyć domyślnej metody, z użyciem metody GET.
Uprzedzając komunikat instalatora z ostatniego kroku, musisz utworzyć w data/ katalogi cache oraz backups i nadać wszystkim trzem CHMOD 777.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

3

Odp: OvH i 3 błedy

Emdek napisał/a:

Sprawdź czy masz katalog themes/Silver/ i czy zawiera pliki theme.ini oraz theme.tpl, a jeśli istnieją, to czy mają prawa do odczytu.

Wszystko jest na miejscu jakiego chmoda mam tu dać? 644? a moze tylko 444?

Emdek napisał/a:

Uprzedzając komunikat instalatora z ostatniego kroku, musisz utworzyć w data/ katalogi cache oraz backups i nadać wszystkim trzem CHMOD 777.

utworzyłem katalogi i nadalem im takie prawa jednak nic sie nie zmienilo


Jeśli chodzi o patch info to nic nie ruszałem index i install.php są nie naruszone, są takie jakie w download u ciebie na cba (nie wiem poprostu co i jak i po co ;d).

efek to www.bestmedia.ovh.org/staty/

4

Odp: OvH i 3 błedy

jump0ncash napisał/a:

jakiego chmoda mam tu dać? 644? a moze tylko 444?

644 powinno wystarczyć.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.