1

Temat: pytanie o ministatystyki

witam, mam pytanie. czy jest mozliwosc aby wyswietlic ministatystyki?? bo nigdzie sie niedoczytalem. z gory dzieki za ospowiedz

2

Odp: pytanie o ministatystyki

tomi napisał/a:

witam, mam pytanie. czy jest mozliwosc aby wyswietlic ministatystyki?? bo nigdzie sie niedoczytalem. z gory dzieki za ospowiedz

Witaj smile
Zależy co określasz jako 'ministatystyki'... Czy chodzi Ci po prostu o dane w formie typu: 'Goście online {liczba}, Gości dziś {liczba}, Gości ogólnie {liczba}' w dowolnym miejscu str

3

Odp: pytanie o ministatystyki

dokladnie o to chodzi big_smile  np.
Odwiedziny :
Odsłony :
Dzisiaj :
Wczoraj :
Ostatni tydzień :
Ostatni mieściąc :
Ostatni rok :

chodzi mi o takie cos

4

Odp: pytanie o ministatystyki

Więc tak, w pliku, w którym masz podłączone eStats znajdź opisany w readme fragment '@include ('ścieżka dostępu do pliku stats.php');'.
Założywszy, że ta ścieżka (nazwa folderu eStats) brzmi 'estats' dopisz POD @include ('estats/stats.php'); taki kod:

//eStatsCounters by Walerian "Kobra" Walawski, www.walerian.net
@include ('estats/lib/main.php');
$estats_counters  =e_visits();          //Wyświetla:
$unique_visits    =$estats_counters[0]; //liczba gości
$visits           =$estats_counters[1]; //liczba odsłon
$excluded         =$estats_counters[2]; //liczba wykluczonych odwiedzin
$most             =$estats_counters[3]; //najwięcej odwiedzin
$last_hour        =$estats_counters[4]; //liczbę odwiedzin w ciągu ostatniej godziny
$last_24h         =$estats_counters[5]; //liczbę odwiedzin w ciągu ostatniej doby
$last_week        =$estats_counters[6]; //liczbę odwiedzin w ciągu ostatniego tygodnia
$last_month       =$estats_counters[7]; //liczbę odwiedzin w ciągu ostatniego miesiąca
$last_year        =$estats_counters[8]; //liczbę odwiedzin w ciągu tego roku
$online           =$estats_counters[9]; //liczbę gości przebywających w tej chwili na stronie
 
$estats_counters_f="Stronę odwiedziło $unique_visits gości... W tym tygodniu było tu $last_week osób. W tej chwili stronę przegląda $online użytkowników."; //Przykład użycia

A następnie, aby wyświetlić zdefiniowane w zmiennej $estats_counters_f statystyki, wstaw kod:

<?php echo $estats_counters_f ?>

Miłego używania smile !

P.S.
Zasady rozpowszechniania tego kodu -jak w przypadku eStats: pozostaw proszę ko

5

Odp: pytanie o ministatystyki

wielkie dzieki o to mi chodzilo, dziala jak najlepiej, ale mam jeszcze jedno pytanie dotyczace wizyt, w ktorej tabeli bazy danych przechowywane sa wszystkie wizyty??

6

Odp: pytanie o ministatystyki

Liczby unikalnych wizyt ("uni") oraz liczba odsłon minus liczba wizyt ("all") dla każdego dnia ("date", typ DATE) są dostępne w tabeli "PREFIXarchive".

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

7

Odp: pytanie o ministatystyki

wiem ze ta funkcja odpowiada za wyswietlanie literki K w statystykach ale jak zrobic zeby byly cyfry

[code]function e_number ($Num) {
         return ('<em title="'.round ($Num, 5).'">'.(($Num < 1000)?round ($Num, 2):(($Num < 1000000)?(round ($Num / 1000, 1)).'K':(round ($Num / 1000000, 1)).'M')).'</em>');
       

8

Odp: pytanie o ministatystyki

To znaczy, że chcesz żeby liczby były wyświetlane "normalnie"?
Wystarczy podmienić kod funkcji:

[code]return ('<em title="'.round ($Num, 5).'">'.round ($Num, 2).'</em>');[

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

9

Odp: pytanie o ministatystyki

10

Odp: pytanie o ministatystyki

Można go umieścić w dowolnym miejscu w obrębie sekcji BODY.
Warto dodać też kod zawarty pomiędzy tagami NOSCRIPT, wtedy są szanse na wyłapanie botów i użytkowników bez aktywnego JS.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.