16

Odp: Ostatni miesiac

Normalne, wszystkie wartości wyliczane są z tablicy z danymi; suma, największa wartość, średnia i najmniejsza. Jeśli jest tam zero, to oczywiste, że zostanie wychwycone jako najmniejsze wink.
Błąd w Archiwum jest także znany i przyczynę ma na pewno tą samą co problem z Czasowymi (choć w przypadku Archiwum dochodzi już poprawiony błąd związany z cache). Chyba to nie jest jednak wina OVH, lecz jakieś nietypowe zachowanie starego MySQL choć to bardzo dziwne skoro poprawnie sobie radzi z bardziej skomplikowanymi zapytaniami pobierającymi dane dla pozostałych wykresów neutral.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

17

Odp: Ostatni miesiac

Problem z Czasowymi oraz Archiwum rozwiązany, winna była baza MySQL, wersje starsze od bodajże 4.1.1 nie obsługiwały DAY, jedynie DAYOFMONTH (podziękowania dla Kobry, za  udostępnienie i pomoc w testach na zabytku wink). Jutro powinny pojawić się paczki z poprawką smile.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

18

Odp: Ostatni miesiac

Mozna wiedziec kiedy nowa paczka bedzie? Czekam z niecierpliwoscia.

19

Odp: Ostatni miesiac

Mam nadzieję, że jutro, ostatnio mam sporo roboty "z dala do komputera" wink.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

20

Odp: Ostatni miesiac

Temat uwazam za zamkniety [u mnie wersja 4.0.49 dziala znakomicie].
Wykresy sa na przestazalym ovh.

21

Odp: Ostatni miesiac

Ano, nie ma wyboru wink.
Teraz postaram się skupić nad 4.1, ale niestety, wcześniej niż na Nowy Rok zapewne nie wyjdzie, mam dużo pracy, a teraz dojdą studia - wolny czas tylko w weekendy...

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.