1

Temat: Działanie forum bez rejestracji

Administratorze!
Może zlitujesz się nad ludźmi, którzy dość już mają rejestracji na tysiącach forów i pamiętaniu tysięcy loginów i haseł??
Jaki to problem? Jakoś specjalnie nie jest to forum tak zapchane, żeby żałować jego rozwinięcie użytkownikom??? smile)

Mogę pisać nowe tematy i odpowiadać, ale tylko w Forum ogólnym, a tutaj to raczej nie ma o czym pisać... Może by tak pozwolić na pisanie bez rejestracji także w pozostałych forach???

Mam kupę pytań do estats wink

2

Odp: Działanie forum bez rejestracji

Popieram postulat!
Zresztą proponowałem już wprowadzenie takiej możliwości w tym temacie.
Tak, czy inaczej, bardzo dobrze, że założyłeś ten temat, myślę, że to powinno przekonać Emdek'a smile
W końcu na forum jest na razie tylko 12 postów, a już 2 mówią o tym wink

3

Odp: Działanie forum bez rejestracji

Kiedy ja już to zrobiłem big_smile.
Nie wolno gościom pisać na chwilę obecną (czyli od kilku dni) chyba tylko w Ogłoszeniach, zresztą jak i zarejestrowanym użytkownikom smile.
Specjalnie sprawdziłem przed chwilą, wygląda na to, że jest ok, widzę choćby w Zgłaszanie błędów opcję napisania nowego wątku bez logowania smile (specjalne włączyłem inną przeglądarkę, bez zapamiętanego hasła).

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

4

Odp: Działanie forum bez rejestracji

O, ja nie sprawdzałem (zalogowany jestem cały czas) i nie zauważyłem...
Teraz sprawdziłem, działa, więc proponuję, abyś odświeżył ([F5]) strony forum kilka razy Pedros, jeśli u Ciebie jeszcze widać 'wersję' z logowaniem

5

Odp: Działanie forum bez rejestracji

Hmmm... No faktycznie wink
Widzisz, bo sprawdziłem tylko w Ogłoszeniach i forum ogólnym...
Ok, sory za niesłuszne marudzenie smile

Zaraz(lub jutro) pomarudzę słusznie smile)

6

Odp: Działanie forum bez rejestracji

No jednak za wcześnie pochwaliłem....

Nie można jeszcze pisać postów w forum DODATKI DO ESTATS.

7

Odp: Działanie forum bez rejestracji

Pisać można, ale nie można zakładać nowych wątków, do tego jednak trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem.
Chodzi o to żeby była większa kontrola nad dodatkami.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

8

Odp: Działanie forum bez rejestracji

Wątek zamykam, bo dzięki brakowi konieczności rejestracji jest regularnie spamowany.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.