1

Temat: [Humor] Najzabawniejsze słowa kluczowe

Jedną z najprzydatniejszych funkcji eStats (jak i zresztą innych skryptów tworzących statystyki) jest przechwytywanie słów kluczowych użytych do znalezienia naszej strony w wyszukiwarkach.
I krótko rzecz ujmując, czasem, poza standardowymi dla danej strony wyszukiwaniami, trafią się też jakieś nietypowe wink
Proponuję, by każdy dopisywał w tym temacie te najciekawsze frazy/słowa ze swoich statystyk... Może propozycja się przyjmie smile

Tak, czy inaczej, sam zacznę. Najciekawsze wyszukiwania, które skierowały na -różne- moje www:
"programowanie muzyki" -cóż, widać słowo 'komponowanie' już nie jest modne wink
"html dla niewidomych w3c" -no i dziw się potem człowieku, że tak się różne strony 'krzaczą'... Jak niewidomi się za pisanie zabrali wink
"ania to kur*a" -gdy ktoś się nie ma do kogo odezwać... To może wpisać swoje przemyślenia Google'owi big_smile
"lepszy jest marcin czy rafał" -Google prawdę Ci powie wink
"jeźć" -najlepsze jest to, że ja miałem takie słowo na swojej stronie www... Bez komentarza wink
"tomek tomek tomek tomek tomek tomek" -o ile nie więcej, piszę z pamięci. Tak, czy tak, ktoś długo rozmyślał nad doborem słów kluczowych wyszukiwania wink

Większość stara, wygrzebałem (ze skryptów lub pamięci) specjalnie dla tego tematu...
Ciekaw jestem, czy ktoś coś jeszcze dorzuci od siebie

2

Odp: [Humor] Najzabawniejsze słowa kluczowe

Z całym szacunkiem, ale niewidomi w kwestii internetu nie są gorsi (choć wiadomo, że pisanie stron www nie przyjdzie im tak łatwo jak osobom w pełni sprawnym, to jednak znam kilka niewidomych osób, które na komputerach znają się nie gorzej odemnie [a i nauczyły mnie kilku ciekawych rzeczy]).

A wracając do tematu:
"jak ustawić google domyślną przeglądarką" - Google, najlepszy program do przeglądania stron www big_smile

Ostatnio edytowany przez pawelek (19.01.2007 01:09:07)