1

Temat: eStats - plany na najbliższą przyszłość

Jako, że planowany czas wydania wersji 4.9 zbliża się nieubłaganie, to warto by napisać o obecnym stanie projektu i najbliższych planach ;-).
Zacznę może od informacji na temat serii 4.5, mianowicie planowana jest w najbliższym czasie niewielka aktualizacja o numerku 4.5.21 wnosząca kilka drobnych poprawek, ale o nich napiszę dopiero gdy pełna, choć nieobszerna ;-), lista będzie gotowa, a to nastąpi mam nadzieję najpóźniej w połowie tego miesiąca.
Przejdźmy teraz do ważniejszych dla większości zainteresowanych informacji :-).
Termin wydania, do którego pozostał równo miesiąc nie jest na chwilę obecną (jeszcze) nierealny, w najgorszym przypadku w jego okolicach powinna się pojawić możliwie funkcjonalnie pełna wersja testowa (lub kilka, w zależności od ilości dostępnego czasu, a co za tym idzie wykonanej pracy). Lista rzeczy do zrobienia systematycznie kurczy się, a główne elementy są w większości przypadków względnie stabilne i wymagają głównie testów i ewentualnego "dopieszczania". Aczkolwiek, tegoroczne Święta, jako najbliższy dłuższy wolny okres, będą znowu pracowite ;-).

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.