1

Temat: Dane szczegółowe w bazie

Witam

Wersja skryptu 4.5.20

To mój pierwszy wątek na tym forum więc przy okazji witam wszystkich a autorowi gratuluję rewelacyjnych statystyk. Moje pytanie jest takie - mam ustawienia w konfiguracji jak poniżej

http://www.roztocze.info/temp/info.jpg

Jeśli dobrze rozumiem (może źle i w tym jest cały problem) informacje o statystykach szczegółowych w bazie powinny być kasowane (archiwizowane ?) po 7 dniach - u mnie cały czas tabela _details w bazie przyrasta ... i tutaj problem i pytanie czy można jakoś skrypt przestawić by kasowały się te dane w bazie po 7 dniach ? czy to tak może tak ma być jak teraz, mam nadzieję, że tak bo na razie mam tygodniowo ok 1 mb więcej w bazie ...

... pytanie do autora poza problemem - statystyki podobają mi się raczej z nich nie zrezygnuję i chciałbym zamieścić link na moich serwisach - i tutaj jest pytanie - jak autor życzyłby sobie by ten "anchor tekst" brzmiał ?

pozdrawiam
Krzysiek

Ostatnio edytowany przez dkint (17.12.2007 16:25:34)

2

Odp: Dane szczegółowe w bazie

Dziękuję ;-).
Tak, jest możliwość kasowania starych danych (a tak właściwie nowością tej serii była opcja zachowania wszystkich - jednym z założeń początkowych była możliwość takiego skonfigurowania ich aby maksymalnie zniwelować tempo przyrostu rozmiaru zebranych danych).
Rozwiązaniem problemu powinno być odznaczenie opcji keepalldata, wtedy zostanie uruchomiony mechanizm domyślnie używany w poprzednich wersjach, nie powinno być z nim problemów.

Co do kwestii promocyjnych, to niestety nie moja dziedzina (a przydałoby się gdyby nią była, właściwie u progu zbliżającej się premiery kolejnej serii z kilkoma ważnymi nowościami ;-)), więc pozostawiam to w Twojej gestii i jednocześnie dziękuję za taką formę wsparcia projektu :-).

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.