1

Temat: Instalacja nowej wersji... nie zlicza mi statystyk

Witam, jestem tutaj nowy dlatego tez moglem popelnic jakis blad przy instalacji albo wstawieniu kodu: Kod wstawilem pod koniec strony przed </body> i wyglada tak:

<?php
define ('ESTATS_COUNT', 1);
define ('ESTATS_ADDRESS', 'http://www.strona.pl); // opcjonalnie
define ('ESTATS_TITLE', 'Podstrona'); // opcjonalnie
@include ('http://www.strona.pl/estats/stats.php');
?>

Czy jest to poprawnie wstawiony kod? Bo instalacja przebiegla pomyslnie a mi dalej nei zlicza statystyk, bardzo pros

2

Odp: Instalacja nowej wersji... nie zlicza mi statystyk

Tak, kod jest niepoprawny, a konkretnie podana ścieżka dostępu, która powinna być względna, np:

estats/stats.php

Powyższa ścieżka jest poprawna jeśli strona znajduje się w katalogu głównym i oczywiście jej plik ma rozszerzenie .php.
Jeśli nie chcesz ręcznie ustawiać adresu strony, to usuń linię z definicją stałej ESTATS_ADDRESS, wtedy skrypt wygeneruje go sam na podstawie danych otrzymanych z serwera.
Dodatkowo każda wartość (poza liczbami) powinna być zamknięta w apostrofach, a w podanym kodzie definicja adresu jest niedomknięta.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

3

Odp: Instalacja nowej wersji... nie zlicza mi statystyk

Dzieki wielkie, juz wszystko dziala....

Moje pytanie jest tylko takie, czy nie mozna by jakos zrobic zeby pokazywalo wiecej danych o slowach kluczowych a mianowicie zeby zbieralo dane na temat wszystkich slow kluczowych z ktorych ludzie wchodzili i zeby mozna bylo np zapisywac w pliku te jakby niepatrzec najwazniejsze jak dla mnie dane, teraz jest jedynie opcja 15stu?

4

Odp: Instalacja nowej wersji... nie zlicza mi statystyk

Wszystkie, w sensie frazy? Jeśli o to chodzi, to obecnie można tylko wybrać tryb zliczania, albo słowa, albo frazy. Można to przestawić w Konfiguracji, opcja Zliczaj całe frazy zamiast słów kluczowych.
Jeśli chcesz zobaczyć także dalsze pola danych, to zaloguj się jako administrator, wejdź na stronę danych, wybierz wartość za pomocą selektora Liczba pozycji pod listą, a następnie kliknij przycisk Podgląd na dole strony.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

5

Odp: Instalacja nowej wersji... nie zlicza mi statystyk

No teraz juz widze i dopiero powoli odkrywam możliwości tych super statystyk bo statystyki naprawde 1szej klasy smile Szkoda tyko że nie ma takiej segregacji na strony np żeby wrzucic te staty na 1 serwer i dac na kilka domen i potem w statach zmieniac tylko domene dla której chce oglądać statystki(cos jak analitycs) bo obecne staty wszystko mi zliczają razem z każdej z stron i troszke ciezko sie w tym polapac. Jedyne wyjscie to instalacja tych statow na kazdej domenie osobno ?

P.S. dzieki za te staty, napewno polece je paru ludziom.

6

Odp: Instalacja nowej wersji... nie zlicza mi statystyk

Coś takiego jest planowane dla wersji 5.0, ale jeszcze nie wiadomo jak to będzie dokładnie wyglądać, ani kiedy pojawi się to wydanie (pierwotnie planowane na ten rok).
A na chwilę obecną pozostaje tylko oddzielna instalacja.
Jeśli ostatecznie zaakceptuję obecny plan, polegający na tym, że każde statystyki będą mogły używać różnych baz (lub tabel z różnymi prefiksami w obrębie jednej), to danymi obecnie zbieranymi dla różnych domen będzie można zarządzać z jednego miejsca po aktualizacji.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.