Temat: zliczanie Mozilli Firefox

Witam.

Tak mnie natchnęło, jak oglądałem ostatnio moje staty, że wersje Firefox'a powinny być podzielone w inny sposób. Tj. Firefox 1, Firefox 2 i Firefox3. A nie tak jak teraz, że mam milion wersji Firefox'a ( przecież co miesiąc wychodzi nowa) a to tak właściwie tylko drobne poprawki a nie nowa wersja. Pozdrawi

BSD is for people who love Unix. Linux is for people who hate Microsoft.
Edit:
No, BSD is for people who: 1) love Unix 2) hate Linux
Linux jest dla leniwych. Raz zainstalowany działa wiecznie.

2

Odp: zliczanie Mozilli Firefox

A co z tymi, którzy dalej chcą widzieć takie szczegóły? ;-)
Dla wersji 5.0 planuję dodać obsługę filtrów i wydaje mi się, że takie wyświetlanie jak sugerujesz, powinno być osiągalne właśnie tą drogą.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

3

Odp: zliczanie Mozilli Firefox

Heh, A kiedy ta wersja, bo już pół roku czekam wink:) Wiem ze z czasem ciężko, ale może planujesz już jakąś datę wydania?:)

BSD is for people who love Unix. Linux is for people who hate Microsoft.
Edit:
No, BSD is for people who: 1) love Unix 2) hate Linux
Linux jest dla leniwych. Raz zainstalowany działa wiecznie.

4

Odp: zliczanie Mozilli Firefox

Chciałbym wydać ją pod koniec wakacji tego roku (studenckie trwają do końca września ;-)).
Mam za to od paru miesięcy gotową wersję zawierającą sporo ulepszeń (głównie przydatne drobiazgi) i kompatybilną z 4.9, ale przystosowany jest obecnie tylko moduł bazy SQLite, jeśli będę miał czas, to dostosuję także przynajmniej moduł MySQL i udostępnię ją dla chętnych w bliżej nieokreślonym czasie (nie powinny występować problemy ze zbieraniem danych, w tej części skryptu się prawie nic nie zmieniło).

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

5

Odp: zliczanie Mozilli Firefox

O to miło, to czekam wink Przetestuje.
Z tym ze ja właśnie pracuje na MySql wink Ale bazę można zmienić zawsze wink

BSD is for people who love Unix. Linux is for people who hate Microsoft.
Edit:
No, BSD is for people who: 1) love Unix 2) hate Linux
Linux jest dla leniwych. Raz zainstalowany działa wiecznie.

6

Odp: zliczanie Mozilli Firefox

Lepiej nie pisać o czekaniu, bo to czeka od października. ;-)
Postaram się dostosować jako tako jeszcze ten moduł (dwa ostatnie są bardzo rzadko używane, więc mogą poczekać do oficjalnej wersji) i wstawić do Pobieralni tą testową paczkę do końca tego miesiąca, ale niczego nie obiecuję.
Pech chciał, że obecna wersja jest na tyle stabilna (obecnie raczej nie ma powazniejszych narzekań na działanie skryptu) i posiada przynajmniej większość potrzebnej funkcjonalności, że nie mam dużej motywacji do pracy. ;-)

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.