Temat: Witam

Witam

Muszę powiedzieć, że szanowny Emdek zrobił kawał dobrej robioty tworząc eStats. Gratuluję smile

2

Odp: Witam

Hehe, dziękuję, ale nie przesadzajmy, nie jest to ósmy cud świata przecież big_smile.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

3

Odp: Witam

no ale wiele nie brakuje tongue

4

Odp: Witam

Ale jednak brakuje wink.

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

5

Odp: Witam

Poddalem projekt subiektywnej ocenie i z pelna odpowiedzialnoscia odwaze sie stwierdzic, ze jest to jednak osmy cud swiata.
Jak bede mial chwilke, to walne jakis dodatkowy motyw coby ludzie mogli se za darmo korzystac - tak jak ja moge za darmo korzystac z tych statsow (szok).

Szczere graty i pozdro.

Ostatnio edytowany przez Qp3k (07.03.2007 10:35:59)

6

Odp: Witam

Hehe, dzięki :-).
Nie przesadzajmy, wiele można jeszcze zrobić, a obecne rozwiązania poprawić ;-).

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

7

Odp: Witam

Nie badz taki skromny Emdek :>

8

Odp: Witam

Witam!

Ja zacząłem korzystać z statystyk "eStats" kilka dni temu i mogę się zgodzić że jest to "ósmy cud świata"...

Potrzebowałem statystyk na stronę, a wszystkie skrypciki były... No nie podobały mi się ;P A tu trafiłem na bardzo dobre smile

Ostatnio edytowany przez master215k (01.03.2009 11:31:19)

9

Odp: Witam

Dziękuję. ;-)
Ale nie ma co się czarować, że nie da się lepiej, szkoda tylko, że ciężko jest mi obecnie znaleźć czas na rozpoczęcie pełną parą prac nad wersją 5.0. Obecnie (od paru miesięcy w sumie) jest jedynie prawie gotowa wersja testowa z nowym znacząco odświeżonym wyglądem oraz rozszerzonymi możliwościami prezentacji danych, w dodatku kompatybilna z formatem danych dla serii 4.9, ale obecnie dostosowany jest jedynie moduł SQLite.
Zrzuty ekranu dostępne są tutaj (te zawierające Fresh w nazwie):
http://emdek.cba.pl/testy/index.php?pat … nu/eStats/

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

10

Odp: Witam

No oczywiście że zawsze da się lepiej, ale w tej chwili jest już bardzo dobrze... Wszystko ładnie chodzi, oprawa graficzna także ładna... Jak dla mnie to nie ma nic lepszego od "eStats", choć naprawdę długo szukałem smile

Zrzuty też ładnie się prezentują wink

11

Odp: Witam

Estats to coś lepszego niż cud świata...