Temat: problem z naliczaniem odwiedzin z podstrony (nie widzi jej)

Witam
Problem tyczy sie strony www.anna.cytowicz.pl (www.webgan.eu/anka/)
mamy podstrony:
- www.anna.cytowicz.pl/rysunek (www.webgan.eu/anka/ ..powinno tu byc jeszcze "/rysunek" ale wtedy nie wyswietla strony)
- www.anna.cytowicz.pl/malarstwo  (www.webgan.eu/anka/ ..powinno tu byc jeszcze "/malarstwo" ale wtedy nie wyswietla strony)

Do tej pory po wejsciu na www.anna.cytowicz.pl mozna bylo zobaczyc strone ktora widzimy po wejsciu w sekcje "rysunek", ale niedawno doszla sekcja "malarstwo" i trzeba bylo rozgraniczyc jedno od drugiego robiac "main page", to zrozumiale. Teraz - w statystykach nie widze kto odwiedza jaka strone. Widze, ze odwiedzaja www.anna.cytowicz.pl ale to jest glowna strona. Dalam do sprawdzenia osobie z zewnatrz zeby zerknela na "www.anna.cytowicz.pl/malarstwo", ale statystyki naliczyly te wizyte jako "www.anna.cytowicz.pl" bez poslashowego "malarstwa" (/malarstwo) o co chodzi? Czemu nie moge zobaczyc ile osob wchodzi w sekcje rysunkowa, a ile w malarska?

Prosze o pomoc, - ewentualne instrukcje przekaze do osoby, ktora zajmuje sie u mnie sprawami "technicznymi", bo sama jestem na wpół zielona ;)
z gory dzieki.
A.

2

Odp: problem z naliczaniem odwiedzin z podstrony (nie widzi jej)

Polecam ustawienie adresu strony w kodzie zbierającym dane (powinien pobrać adres automatycznie, ale z jakiegoś powodu ma z tym problem...), chodzi o ten fragment przy końcu kodu stron:

<script type="text/javascript">
var eCount = 0;
var ePath = 'estats/';
var eTitle = '';
var eAddress = '';
var eAntipixel = '';
</script>

Najlepiej uzupełnić przynajmniej zmienną eAddress, np:

var eAddress = '/rysunek';

(dla strony z rysunkami)

var eAddress = '/malarstwo';

(dla strony z

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.

3

Odp: problem z naliczaniem odwiedzin z podstrony (nie widzi jej)

Ok, dziekuje - przekaze do mezczyzny mojego i zobaczymy co i jak smile