Temat: Nie można się zalogować do statystyk

Wczoraj zainstalowałem estat.
Wszystko było OK, do czasu pierwszej konfiguracji, zapisałem wszystko, powklejałem kody na strony.
Myślę sobie, sprawdzę dzisiaj statystyki, patrzę, a tu wszędzie "0", no to do logowania do panelu, myślę może coś przeoczyłem...
Klikam na "Zaloguj się"... klikam na "Zaloguj się"... jeszcze raz klikam na "Zaloguj się" i klikam, klikam, klikam, mało mi palec nie zaczął dymić, a myszka zaczęła kilki zliczać ja Hz w gniazdku, i co i ... echhhh, i nic.

Nie mogę ani do konfiguracji wejść z poziomu www, ani zalogować się, ani nie kukają staty...

Się grzecznie pytam co to za bobo tam siedzi?

2

Odp: Nie można się zalogować do statystyk

mscgs24 napisał/a:

[...] Nie mogę ani do konfiguracji wejść z poziomu www, ani zalogować się, ani nie kukają staty... [...]

Wchodzi w grę podanie adresu strony? Jeśli nie - napisz jakiego hostingu / konf. używasz.

3

Odp: Nie można się zalogować do statystyk

cba.pl stona ma adres : http://fast-mal.pl/stat/ - pliki i katalogi estat - na serwerze folder /stat/ zawiera pliki jak coś to na Priw podam dane do logowania...
Najgorsze jest to, że nawet okienko do logowania się nie pokazuje.

Ostatnio edytowany przez mscgs24 (13.01.2012 19:44:47)

4

Odp: Nie można się zalogować do statystyk

Milion lat estats nie uzywalem, ale to
"define ('ESTATS_ADDRESS', '[/index.html]');
@include('/var/www/virtual/fast-mal/stat/stats.php');"
jest  poprawnie napisane?

5

Odp: Nie można się zalogować do statystyk

Vikal napisał/a:

Milion lat estats nie uzywalem, ale to "define ('ESTATS_ADDRESS', '[/index.html]');"  jest  poprawnie napisane?

...czyli miałbym wpisać pelny adres strony?

...albo tak : '/index.html' zamiast ['/index.html'] ?

Ostatnio edytowany przez mscgs24 (13.01.2012 20:28:13)

6

Odp: Nie można się zalogować do statystyk

Raczej bez `[]` i   /stats/stats.php (czy gdzie tam jest plik stats.php) a nie var/www itp

7

Odp: Nie można się zalogować do statystyk

Vikal napisał/a:

Raczej bez `[]` i   /stats/stats.php (czy gdzie tam jest plik stats.php) a nie var/www itp

Już działam z tymi zmianami, może będzie lepiej, ale nadal mnie irytuje ten brak panelu logowania, bo za żadne skarby nie idzie go wyświetlić sad

8

Odp: Nie można się zalogować do statystyk

index.php?vars=pl/admin lub index.php/pl/admin tez nie bangla?

9

Odp: Nie można się zalogować do statystyk

niestety, zastanawiam się czy go nie przeinstalować

Wszystkie pliki i katalogi mają uprawnienia nadane zgodnie z dokumentacją, FAQ ze strony też nie jest pomocny...
chciałbym to rozwiązać, tak żeby inni wiedzieli jak z tym walczyć, ale jeśli się nie uda, to reinstalka skryptu, czyszczenie bazy i powinno chulać

===

jak coś to mogę podesłać hasło do logowania na PW, może jakoś się uda mądrzejszym ode mnie.

Ostatnio edytowany przez mscgs24 (13.01.2012 20:36:32)

10

Odp: Nie można się zalogować do statystyk

Ale zaraz zaraz.
Przeciez kodu php nie powinno widac... Nie uwaliles czegos w kodzie strony?

11

Odp: Nie można się zalogować do statystyk

Vikal napisał/a:

Ale zaraz zaraz.
Przeciez kodu php nie powinno widac... Nie uwaliles czegos w kodzie strony?

a gdzie go widać? z opery wchodzę i nie widać kodu, chyba że chodzi o to <?--php...


...eee jak wysłać PW, bo wpisuję nazwę użytkownika i zwraca komunikat, że nie ma takiego użytkownika...

Ostatnio edytowany przez mscgs24 (13.01.2012 20:50:10)

12

Odp: Nie można się zalogować do statystyk

Jak zauważył Vikal, kod musi być wstawiony do pliku z rozszerzeniem .php, zmień rozszerzenie lub użyj kodu JavaScript.
Co do braku możliwości zalogowania się, to są właściwie tylko dwie możliwości, próbujesz z niewłaściwym hasłem, albo jego wpis został uszkodzony / brakuje go w bazie.
Można spróbować ręcznego resetu hasła, zgaduję że używasz modułu MySQL, więc zaloguj się do panelu phpMyAdmin, wybierz tabelę estats_configuration, wyszukaj wiersz z komórką o wartości AdminPass dla kolumny name (jeśli nie ma, to dodaj) i do kolumny value wprowadź nowe hasło, wybierz z listy funkcję MD5 i zatwierdź (dla pewności usuń pliki .dat z data/cache/).

Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.